Elazığ'da 23 Nisan Festivali

Elazığ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutlayacak.

Elazığ'da 23 Nisan Festivali
Elazığ'da 23 Nisan Festivali

Elazığ Belediyesi tarafından anaokullarının katkılarıyla düzenlenecek 23 Nisan Çocuk Festivali, birbirinden özel organizasyonlarla çocuklara unutmayacakları bir bayram yaşatacak. 

Kültür Park’ta 23 Nisan Pazar günü, 11.00-16.00 saatleri arasında Elazığ Belediyesi Mehter ekibi gösterisiyle başlayacak kutlamalarda şiirler, şarkılar, semazen gösterileri, yarışmalar, özel gösteriler, kum boyama ve yüz boyama etkinliği, yöresel oyunlar, tiyatro gösterileri ve ikramlarla çocuklar bayram sevincini doyasıya yaşayacak. 

Elazığ Belediyesi’nden yapılan açıklamada, tüm çocukların ve ebeveynlerinin büyük bir coşkuyla kutlanacak 23 Nisan Çocuk Festivali’ne davetli olduğu bildirildi. 

BAŞKAN YANILMAZ’DAN ÇOCUKLARA DAVET

Çocuklar için daha mutlu bir dünya dileyerek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Çocuklarımız için gözyaşının olmadığı, güven içinde oyunlarını oynayabilecekleri, yarınlara umutla bakabilecekleri bir dünya için hep birlikte, milli birlik ve beraberlik içinde daha güzel yarınlar için çalışmalıyız. Geleceğimizim teminatı olan, yürekleri sevgiyle ışıldayan çocuklarımızla daha güzel bir dünyaya ulaşacağımıza inancım tamdır. Bu vesileyle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, Elazığ Belediyesi olarak düzenleyeceğimiz 23 Nisan Çocuk Festivali’nde unutamayacakları bir bayram yaşamaya bekliyorum.” dedi.

Elazığ 23 Nisan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dikkat! Sakın bu numaraya dönmeyin
Dikkat! Sakın bu numaraya dönmeyin
2. El otomobil satanlar dikkat!
2. El otomobil satanlar dikkat!