Elazığ’da 2018’in ilk bebekleri ″Yusuf″ ve Hatice″ oldu

Elazığ’da yeni yılın ilk bebekleri 1’er dakika arayla dünyaya gelirken, birinin adı Yusuf, diğerinin adı Hatice oldu..

Elazığ’da 2018’in ilk bebekleri ″Yusuf″ ve Hatice″ oldu
Elazığ’da 2018’in ilk bebekleri ″Yusuf″ ve Hatice″ oldu

Elazığ’da yeni yılın ilk bebekleri 1’er dakika arayla dünyaya gelirken, birinin adı Yusuf, diğerinin adı Hatice oldu.
2018 yılının ilk bebekleri Eğitim Araştırma Harput Doğum Hastanesinde 1’er dakika arayla dünyaya geldi. İlk bebek 00:01’de Ahmet ve Kadriye Gencer çiftinin 5’inci çocukları olarak doğdu. Çift çocuklarına Yusuf ismini koydu. 3 kilo 300 gram ağırlığında 50 santimetre boyunda dünyaya gelen bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
2018 yılının ilk bebeğinin kendi çocukları olduğunu öğrendiklerini belirten Ahmet Gencer, "Çocuğumuzun ismini Yusuf koyduk. Yusuf’umuz vatana millete hayırlı bir evlat olsun. Yusuf bizim 5’inci çocuğumuz çok mutluyum" dedi.
Anne Kadriye Gencer ise, "5’inci çocuğumu dünyaya getirdim. İnşallah vatana millete hayırlı bir evlat olacak. İsmini Yusuf koyduk" ifadelerini kullandı.
Elazığ’da 2018 yılının ilk bebeklerinden olan Hatice ise 00.02’de dünyaya geldi. Nizamettin ve Emine Çelik çiftinin 4’üncü çocuğu olan Hatice 3 kilo 300 gram ağırlığında ve 48 santimetre boyunda dünyaya geldi. Hatice bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Yeni yılda 4’üncü çocuklarının dünyaya geldiğini belirten Nizamettin Çelik, "Daha önce 3 çocuğum vardı. Şuan iki kız 2 erkek çocuğum oldu. Vatana hayırlı bir evlat olur inşallah. Çok mutluyuz. Çocuğumuza Hz. Hatice’nin ismini koyacağız" diye kaydetti.
Anne Emine Çelik ise, çocuğunu yeni yılın ilk dakikalarında dünyaya getirdiği için çok mutlu olduğunu ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tunceli'de teröristlerin inlerine girildi
Tunceli'de teröristlerin inlerine girildi
Tır ile otobüs çarpıştı, çok sayıda yaralı var
Tır ile otobüs çarpıştı, çok sayıda yaralı var