Elazığ İl Afed Müdürlüğünden Anlamlı Destek

Elazığ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünün açıklaması şu şekilde;

Elazığ İl Afed Müdürlüğünden Anlamlı Destek
Elazığ İl Afed Müdürlüğünden Anlamlı Destek

Mehmetçiklerimize manevi destek olmak amaçlı, Afrin’deki güvenlik güçlerimiz ve Zeytin Dalı Operasyonu mor el ve motivasyon kampanyasını Elazığ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü olarak bizde Kamu Kurumu olarak destekliyoruz.

            Elazığ Afet Müdürlüğü Olarak Düzenlediğimiz kampanyaya tüm personelimizi katılımı ile yapılmıştır. Silahlı kuvvetlerimiz ve Ülkemizin maddiyata ihtiyacı olmayacak kadar büyük bir devletiz. Amacımız Manevi olarak yanlarında yer aldığımız göstermek.

             Göndermiş olduğumuz yardım ise yerli ve milli silahların üretimine destek vermek amaçlı sadece karınca misali yanlarında olduğumuzu göstermek. Sınırda ve sınır ötesinde buluna ve Devleti için canları ortaya koyan Mehmetçik kardeşlerimizin oradan Türkiye’ye baktıkları vakit kendilerinin çok önemli olduklarını göstermek ve 80 milyon insanın yanlarından olduğunu Mehmetçiklerimize göstermek amacındayız. Erkeğiyle, kadınıyla, çocuğuyla, yaşlısıyla, genciyle 80 milyonluk Dünyanın en büyük ordusuyuz, Zeytin Dalı Harekâtından kahraman ordumuzu havada, karada muzaffer eylesin. Zeytin Dalı Harekâtı komşularımıza ve bölgeye sulh ve sükûn, huzur ve barış gelmesine öncülük etsin.

            Allah Güvenlik Güçlerimizi korusun. Bütün dualarımız, yüreğimiz sizlerle. Gün vatan için her zamankinden daha fazla birlik ve beraberlik günüdür. Yüce Rabbimiz bu güzel vatanımızı tuzak kuranların tuzaklarından, kötülerin şerlerinden muhafaza etsin.

Elazığ il afet müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı
Benzin ve motorine zam!
Benzin ve motorine zam!