Elazığ Belediyesi ve Fırat Kalkınma Ajansı Arasında Protokol

Fırat Kalkınma Ajansı tarafından Teknik Destek Programı kapsamında desteklenmesine karar verilen “Kültür Park Kurumsal Kapasitesini Arttırıyor” Proje Protokolü imzalandı

Elazığ Belediyesi ve Fırat Kalkınma Ajansı Arasında Protokol
Elazığ Belediyesi ve Fırat Kalkınma Ajansı Arasında Protokol

Elazığ Belediyesi, Kültür Park’ın kurumsal kapasitesini artırmak amacı doğrultusunda Fırat Kalkınma Ajansı ile bir protokol imzaladı. “Kültür Park Kurumsal Kapasitesini Arttırıyor” adlı proje kapsamında Kültür Park çalışanlarına, daha kaliteli hizmet vermesi için bir dizi eğitim verilecek.
 
Kültür Park'ın kurumsal kapasitesinin artırılmasını hedeflediklerini belirten Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop, “ Kültür Park fiziki altyapı olarak gerçekten ilimizin en önemli değerlerinden biri haline gelmiştir. Kültür Park’ın bu noktada yapımında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu proje ile de kurumsal kapasitesini geliştirmesi anlamında önemli bir aşama kat etmiş olacağız.” dedi.
 
BAŞKAN YANILMAZ “HİZMET VE KALİTEDE SINIR YOK”
Fırat Kalkınma Ajansı ile ilgili Kültür Parkta’ki çalışmaları daha da ilerletecek önemli bir protokole imza attıklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz; “Bu protokol çerçevesinde Fırat Kalkınma Ajansımız Kültür Park'taki hizmet kalitesini artması, gelen hemşerilerimize daha kaliteli hizmet verilmesi noktasında buradaki çalışanlara bir dizi eğitim verecekler. Kültür Park, Elâzığ’ımızın bir marka projesidir. Kültür Park’taki hizmet kalitesi her gün artıyor. Hizmette sınır yok, kalitede sınır yok. Bunu daha ileri düzeye taşımak için bugün Fırat Kalkınma Ajansı ile bir protokol imzalıyoruz. Fırat Kalkınma Ajansımıza teşekkür ediyorum. Fırat Kalkınma Ajansı özellikle son dört yıl içinde benim de yönetiminde bulunduğum Elazığ ile ilgili birçok güzel kararlar aldı. Elazığ'ın gelişmesinde, büyümesinde, hizmet alanlarının artmasında ve yeni teknolojilerin kullanılmasında Fırat Kalkınma Ajansı çok büyük destekler verdi. Bu açıdan Fırat Kalkınma Ajansı’na çok teşekkür ediyorum. Bu protokol Kültür Park’ımıza Elazığ’ımıza hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malatya yine sallandı!
Malatya yine sallandı!
Malatya’da deprem!
Malatya’da deprem!