Advert

Elazığ Belediyesi 1.Kitap Fuarı 29 Eylül’de

Elazığ Belediyesi 1. Ulusal Kitap Fuarı’nın 29 Eylül tarihinde açılacağı , 8 Ekim 2017 tarihe kadar devam edeceği bildirildi..

Elazığ Belediyesi 1.Kitap Fuarı 29 Eylül’de
Elazığ Belediyesi 1.Kitap Fuarı 29 Eylül’de
Elazığ Belediyesi 1. Ulusal Kitap Fuarı’nın 29 Eylül tarihinde açılacağı , 8 Ekim 2017 tarihe kadar devam edeceği bildirildi.
Elazığ Belediyesi öncülüğünde TOBB ve KOSGEB desteğiyle kitap dostlarını buluşturacak olan fuar, Ahmet Meydanı’nda açılacak.100’den fazla yayınevinin katılımıyla gerçekleşecek olan fuarda, konferans, söyleşi ve panellerin yer alacağı, ünlü yazarlarında imza günlerinde okurları ile bir araya geleceği aktarıldı.
10 gün açık kalması planlanan kitap fuarı ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediyesi 1. Ulusal Kitap Fuarı’nın şehrin kültür-sanat yaşamına önemli bir renk katacağını belirtti.
Bugüne kadar sosyal belediyecilik ilkesi doğrultusunda şehrin gelişimine katkı sağlamak adına önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Yanılmaz," Kitap fuarın özellikle teknolojik gelişmelere paralel olarak kitapların eşsiz ve büyülü dünyasından uzaklaşan gençlerimiz için bir farkındalık oluşturmasını diliyorum. İnanıyorum ki okuyan, araştıran bir nesille daha güzel yarınlara, daha güçlü bir şekilde ulaşacağız. Binlerce yıllık kültür ve tarih mirasına sahip şehrimizde kurulacak kitap fuarına tüm kitap dostlarımızı bekliyoruz”diye konuştu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu tilkiler her gün lokantada
Bu tilkiler her gün lokantada
Elektrik faturasında yeni dönem
Elektrik faturasında yeni dönem