‘Ekonomiyi çözdün de Saadet Partisi mi bırakmadı’

Saadet Partisi Karakoçan’da seçim koordinasyon merkezi açtı.

‘Ekonomiyi çözdün de Saadet Partisi mi bırakmadı’
‘Ekonomiyi çözdün de Saadet Partisi mi bırakmadı’ www.haberelazig.com

Saadet Partisi Elazığ Milletvekili adayları çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Karakoçan’a giden Milletvekili adayları İbrahim Hacıbekiroğlu, M. Nedim Sadak, Mustafa Emre, Özkan Ergen ve Ebubekir Tanyıldızı burada seçim koordinasyon merkezi açtı.

Karakoçanlılar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Saadet Partili adaylar, SKM önünde vatandaşlara hitap etti.

EVLİYASEVER: “AK PARTİ TEŞKİLATININ PASİFLİĞİ YÜZÜNDEN…”

AK Parti teşkilatının Karakoçan’a önem vermediğini belirten Saadet Partisi Karakoçan İlçe Başkanı Hacı Ekrem Evliyasever, Saadet Partisi’nin her dönemde Karakoçanlı adaylara yer verdiğine değindi. Evliyasever, “Ben buradan AK Parti teşkilatına sesleniyorum. 16 yıldır Karakoçan’dan hiçbir tane aday adayı göndermediniz. Böyle teşkilatçılık olmaz. Bu seçimde 4 gencimiz AK Parti aday adaylığına müracaat etti. Ama AK Parti teşkilatının pasifliği yüzünden hiçbiri gündeme gelmedi. İşte ben diyorum: Fark bu… Bakın Karakoçan’da Saadet Partisi hiçbir seçimde adaysız geçmemiştir. Bundan sonra da geçmeyecek Allah’ın izniyle.” dedi.

TANYILDIZI: “AKP’YE OY VERMEYENLER MÜNAFIKLIKLA SUÇLANIYOR”

Ülke insanının AK Partililer ve diğerleri olarak ikiye bölündüğünü ifade eden Saadet Partisi Elazığ 5. Sıra Milletvekili Adayı Ebubekir Tanyıldızı yaptığı konuşmada “Siyaset, halkın isteklerini ve ihtiyaçlarını Allah’ın rızası doğrultusunda onların geçimini iradesini tanzim etmektir. Eğer halkın iradesini, halkın inançlarını, halkın inançlarını gözetmeyen bir siyaset zulüm siyasetidir. İşte ülkemizde 16 senedir zulüm siyaseti icra edilmektedir. Ülke insanını ikiye böldüler. Bir yanda AKP’liler bir yanda diğerleri. Diğerlerini, yani AKP’ye oy vermeyenleri ihanetle ve münafıklıkla en yetkili ağızlar suçlamıştır.” ifadelerini kullandı.

ERGEN: “OY VERMEK YETKİ VERMEKTİR”

Saadet Partisi Elazığ 4. Sıra Milletvekili Adayı Özkan Ergen ise gündemi değerlendirdi. Ergen, “Memleketimiz hiçbir zaman hiçbir dönemde böyle bir sıkıntıya düşmemişti. Hiçbir dönemde böyle beka sorunuyla karşı karşıya gelmemişti. Malum olduğu üzere her insan için oy vermenin büyük vebali büyük sıkıntısı vardır. Çünkü bir insan oy verdiği zaman karşısındakine yetki vermektedir. Avrupa birliği uyum yasaları bünyesinde bizim dinimiz inancımız ayaklar altına alındı mı alınmadı mı? Alındı. Bunda oy veren herkesin büyük vebali vardır.” diye konuştu.

EMRE: “RANT SAHİPLERİ ZENGİNLİKLERİNE ZENGİNLİK KATIYOR”

AK Parti yatırımlarını eleştiren Saadet Partisi Elazığ 3. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Emre, bu yatırımların istihdama yönelik olmadığını söyledi. Emre, “İlçemize girerken bir şey dikkatimi çekti. Bütün ilçede gördüğünüz gibi bir çalışma var. Koca bir ülkeyi betona gömdüler. Varsa yoksa rant… ülkede rant sahipleri zenginliklerine zenginlik katıyor. Fakirler, fukaralar daha da dibe giriyor.” dedi.

SADAK: “SAADET PARTİSİ ÇÖZÜMLERİNİ ORTAYA KOYACAKTIR”

Saadet Partisi’ne yapılan eleştirilere cevap veren Saadet Partisi Elazığ 2. Sıra Milletvekili Adayı M. Nedim Sadak, bütün sıkıntıların çözümü Saadet Partisi’nde olduğunu söyledi. Sadak, “24 Haziran seçimlerinde önümüzdeki 5 yılı oylayacağız. Önümüzdeki 5 yılın siyasetçilerini oylamaya çalışacağız. Tabi biz bunu bir yarış olarak görüyoruz. Bu bizim için bir yarış ama başkaları için ölüm kalım meselesine gelmiş ki her ortamda her fırsatta bizlere saldırı gerçekleştirmekteler. Biz bu seçimleri herkes için huzurlu ve güvenli geçmesini Cenab’ı Allah’tan niyaz ediyorum. Biliyorsunuz Karakoçan hayvancılıkta gelişmiş bir ilçemiz. Ama gelin görün Sırbistan’dan et ithal eder hale geldik. İnşallah 24 Haziranda da bunun çözümü Saadet Partisi’nde olacaktır. Sizin oylarınızla inşallah hayvancılık konusunda da Saadet Partisi çözümlerini ortaya koyacaktır.” dedi.

HACIBEKİROĞLU: “EKONOMİYİ ÇÖZDÜN DE SAADET PARTİSİ Mİ BIRAKMADI”

AK Parti hükümetinin kendisiyle çeliştiğini söyleyen Saadet Partisi Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı İbrahim Hacıbekiroğlu ise yaptığı konuşmada “Diyorlar ki bize oy verin ekonomiyi düzeltelim. Diyorlar ki bu doların ateşi bir türlü sönmüyor, bu ateşin sönmesi için bize oy vermeniz lazım. Diyorlar ki Türkiye’de yargı bağımsızlığı yok bize oy verin ki yargı bağımsızlığına gidelim. Şu anda terör ülkeyi kasıp kavuruyor ve diyorlar ki 24 Haziran’da bizi iktidar yapın bu terör olayını çözeceğiz. Şimdi arkadaşlar ben bu sözleri dinlerken kendi kendime diyorum ki acaba bu ülkeyi ben mi yönetiyorum veya bu ülkeyi kim yönetiyor. 16 senedir sen bu iktidardasın. Peki bugüne kadar neden bu ekonomiyi çözmedin. Ekonomiyi çözdün de Saadet Partisi mi bırakmadı. Kim senin elinden tuttu.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Karakoçan Saadet Partisi Seçim Koordinasyon Merkezi dualarla açıldı.

sadet elazığ elazığ saadet elazığ sadet partisi çalışmalar sadet partisi karakoçan elazığ saadet skm açılışı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı
Kredi çekeceklere müjde!
Kredi çekeceklere müjde!