Düğün ve Ev Konsept Fuarı açıldı

Elazığ’da evlilik hazırlığı yapanların beklediği "Düğün ve Ev Konsept Fuarı" açıldı.

Düğün ve Ev Konsept Fuarı açıldı
Düğün ve Ev Konsept Fuarı açıldı www.haberelazig.com

Elazığ Belediyesi iştiraki olan Gelecek Fuarcılık tarafından evlilik hazırlığı yapanların ve ev eşyalarını yenilemek isteyenlerin merakla beklediği Düğün ve Ev Konsept Fuarı açıldı.  evlilik hazırlığında ihtiyaç duyulabilecek pek çok ürünün bir arada olduğu fuarda vatandaşlar indirimlerden yararlanma ve düğün öncesi alışverişlerini kısa sürede tamamlama şansına sahip olacağı belirtildi.  Gelinlik ve moda evleri, organizasyon firmaları, düğün salonları, fotoğraf stüdyoları, çeyiz firmaları, ev tekstili, mobilya, beyaz eşya ve  züccaciye gibi birçok alanda hizmet veren firmaların yer aldığı fuarın  3 gün boyunca Doğukent Mahallesi belediye fuar alanında açık kalacağı aktarıldı.

Çok önemli bir organizasyona imza attıklarını belirten Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Düğün ve ev konsepti adı altında fuar organizasyonunu yaptık. Doğukent Mahallemizde 54 bin metrekarelik alan üzerinde düğün ve ev konsepti ile ilgili firmaların katılımıyla fuarımızın  açılışını yaptık. Şehrimize ve bölgemize çok önemli bir etkinlik ve canlılık getireceğine inanıyorum. Bizim ortalama  yıllık  3 bin civarında nikah kıydığımız çiftler var. 150 bin konutumuz var. Bölgeye de hitap ettiğimizden bu fuarın bölge açısından çok önemli bir fuar olduğuna inanıyorum. İnanıyorum ki hem düğün hem de ev konseptinde şehrimize de büyük bir canlılık getirecektir” dedi.

Fuarda düğün ile ilgili bütün alanların olduğunu aktaran Başkan Yanılmaz, “ Gelinlikten, bir evin döşemesine, fotoğrafçılarından   düğünde ki nikah şekerine kadar düğün ile neyi ararlarsa onu burada bulma imkanları var. Aynı zamanda ev konseptiyle ilgili de ne aranırsa onu burada bulma imkanı var. Mobilyadan barbeküsüne kadar her türlü malzemeleri bulabilecekleri bir fuar alanı oluştu. Bu fuar inşallah gelişerek devam edecek. Biz hep yaptığımız çalışmalara birincisi diyoruz ondan sonra ikincisi, üçüncüsü ve dördüncüsü geliyor. Düğün ve ev konsepti ile ilgili bende düşündüğüm bir şey var gidip göreyim diyen tüm vatandaşlarımızı buraya davet ediyorum. Mutlaka düşündüklerini burada görme imkanını elde edecekler” diye konuştu.

Açılışa Vali Yardımcısı Erkan Kaçmaz, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Geçmiş yıllarda Cansız manken olarak anılan ve program sunuculuğu yapan Vahe Kılıçarslan, STK temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malatya yine sallandı!
Malatya yine sallandı!
Malatya’da deprem!
Malatya’da deprem!