Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ'a Geliyor

Başkan Yanılmaz ve Başkan Gürgöze, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elazığ’a Gelişi İle İlgili Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi. Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ile birlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın referandum seçim çalışmaları kapsamında 18 Şubat 2017 Cumartesi günü Elazığ’a gelişi ile ilgili istişarelerde bulunmak ve Erdoğan’ın gerçekleştireceği açılışlara davet etmek üzere kişi, kurum ve STK’lara bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ'a Geliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ'a Geliyor

Erdoğan’ın yapacağı açılış ve miting öncesi değerlendirmelerde bulunmak ve program ile alakalı bilgilendirmeler yapmak üzere gerçekleştirilen ziyaretin ilk durağı Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı oldu.
Ziyaret dolayısıyla Başkan Yanılmaz’a ve Başkan Gürgöze’ye teşekkürlerini ifade eden ETSO Başkanı İdris Alan, “Cumhurbaşkanımızın Elazığ’a gelişi tüm ilimizi olduğu gibi iş dünyamızı da heyecanlandırmıştır. Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizlerde organizasyonumuzu yapacağız ve Cumhurbaşkanımızı hak ettiği şekilde karşılayacağız” dedi.
“Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumartesi günü Elazığ’a yakışır bir şekilde karşılamalıyız” diyen Başkan Gürgöze ise, bütün iş dünyasını ve ETSO üyelerini çalışanlarıyla birlikte mitinge davet etti.
18 Şubat Cumartesi günü Elazığ’da tarihi bir günün yaşanacağını ifade eden Başkan Yanılmaz ise, “İnanıyorum ki bütün hemşerilerimiz ile birlikte İstasyon Meydanı'nı tıklım tıklım dolduracağız ve orada hep birlikte Türkiye'nin geleceğine çok önemli bir adımı atmış olacağız. Bu çerçevede iş adamlarımız ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, miting alanında yerlerini alacaklardır. Cumartesi günü İstasyon Meydanı’nda yapılacak miting ile Elazığ’ımız Cumhurbaşkanına geçmişte yapmış olduğu ev sahipliğini yine çok güzel bir şekilde gösterecektir” dedi.
Ziyaretin ikinci durağı ise Elazığ Ticaret Borsası oldu. Cumhurbaşkanının Elazığ’a geliş programıyla ilgili görev üstlenmesi gereken kişilerin sadece Başkan Yanılmaz ve Başkan Gürgöze olmadığını, bu görevin hem Elazığ’a hem de kendilerine düştüğünü ifade eden Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, “ Cumhurbaşkanının gerçekleştireceği il ziyaretleri kapsamında Elazığ’ın ilk sıralarda oluşu memnun edici bir durumdur. Bizler miting günü bütün çalışanlarımız ve ailelerimizle birlikte orada olacağız ve cumhurbaşkanımızın ilimizden memnun olarak ayrılması için üzerimize düşen bütün görevleri en iyi şekilde yapacağız” dedi.
Başkan Yanılmaz, Elazığ Ticaret Borsası Başkanlığı’nda yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanının Elâzığ’da yapılan yatırımlar sonucu gerçekleştireceği açılışların Elâzığ için çok önemli olduğunu vurguladı.
Sonrasında ASKON ve MÜSİAD Elazığ şubesine gerçekleştirilen ziyaretler ile devam eden görüşmelerde ASKON Başkanı Yakup Baş ve MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı açılış ve ziyaret programı ile ilgili bilgilendirilerek, mitinge davet edildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanı Elazığ'a Ne zamanmış gelecek Elazığ haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarihi başarı! Rekor geldi
Tarihi başarı! Rekor geldi
Herkesi sevindirecek haber: Artık ücretsiz olacak
Herkesi sevindirecek haber: Artık ücretsiz olacak