Çocuklar, huzurevi sakinleriyle buluştu

Elazığ’da çocuklar, huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.

Çocuklar, huzurevi sakinleriyle buluştu
Çocuklar, huzurevi sakinleriyle buluştu  www.haberelazig.com

Elazığ da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde bakım ve koruma altında olan çocuklar, Gazi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini ziyaret edip iftar yemeğinde bir araya geldi. Çocuklarla beraber iftar açan huzurevi sakinleri daha sonra onlarla sohbet etti. 

Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu dile getiren Gazi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Ziyaddin Karakaya,  “Ramazan ayı paylaşma, muhabbet ve  manevi atmosferini olan bir aydır. Huzurevinde hayatlarını  sürdüren  kıymetli  büyüklerimize yapılan  ziyaret,  çocuklarımızın kişisel gelişimlerine olumlu olarak katkı sağlamaktadır. Çocuklarımız bu ziyaretler vasıtasıyla  değerlerini öğrenip,  sahip çıkmaktadırlar. Ramazan ayının mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geçmesini temenni ediyorum” dedi.

Gazi Huzurevinde düzenlenen programa, Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Şahabettin Can, Gazi Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Ziyaddin Karakaya,  kurum personelleri, huzurevi sakinleri ve çocuklar katıldı.

elazığ huzurevi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı
Kredi çekeceklere müjde!
Kredi çekeceklere müjde!