Çalışma Seferberliğinin 2. Etap Bilgilendirme Toplantısı Elazığ’da Yapılıyor

Çalışma Seferberliğinin 2. Etap İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgilendirme Toplantısına katılmak üzere Elazığ’a gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mazhar Yıldırımhan ve bakanlık heyeti Vali Çetin Oktay Kaldırım’ı ziyaret ettiler.

Çalışma Seferberliğinin 2. Etap Bilgilendirme Toplantısı Elazığ’da Yapılıyor
Çalışma Seferberliğinin 2. Etap Bilgilendirme Toplantısı Elazığ’da Yapılıyor editör-2
Valiliğe gelişinde Vali Çetin Oktay Kaldırım tarafından karşılanan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mazhar Yıldırımhan karşılamanın ardından Valilik Şeref Defterini imzaladı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mazhar Yıldırımhan’a Valilik ziyaretinde Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı ile birlikte ÇASGEM Başkanı Abdurrahim Şenocak, SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer ve yapılacak toplantı için Elazığ’da bulunan bakanlık heyeti de yer aldı.

Ziyarette Müsteşar Yardımcısı Mazhar Yıldırımhan Vali Kaldırım’a Çalışma Seferberliğinin 2. Etap İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgilendirme Toplantısı hakkında bilgi verdi.

Müsteşar Yardımcısı Mazhar Yıldırımhan ve bakanlık heyeti üyeleri daha sonra Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile birlikte Harput’ta Sarahatun Camisini ve meydanda bulunan esnafları gezdiler, Harput Kürsübaşı Okuma ve Kültür Evini ziyaret ettiler.

Harput'a hayran kalan heyet buradan açılışı önceki gün gerçekleştirilen Şehit Fethi Sekin Mesire Alanına geçerek mesire alanını gezdiler. Vali Kaldırım ve beraberindeki heyet burada vatandaşlarla sohbet edip fotoğraf çektirdiler.

Çalışma Seferberliğinin 2. Etap İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgilendirme Toplantısı bugün Park Dedeman Otel’de gerçekleştirilecek. 
Elazığ Valiliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
22 Kasım 2017 serbest piyasada altın fiyatları
22 Kasım 2017 serbest piyasada altın fiyatları
Türkiye’yi il il gezip çocuklara uzay macerası yaşatıyorlar
Türkiye’yi il il gezip çocuklara uzay macerası yaşatıyorlar