BELEDİYE PERSONELİNE PROJE EĞİTİMİ

BELEDİYE PERSONELİNE PROJE EĞİTİMİ

BELEDİYE PERSONELİNE PROJE EĞİTİMİ
BELEDİYE PERSONELİNE PROJE EĞİTİMİ
lazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın seçim vaatleri arasında yer alan göreve başlamasının ardından kısa bir süre sonra faaliyetlerine başlayan Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) bünyesinde bu kez Belediye Proje Ekibinde bulunan teknik personele eğitim verildi. Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’da eğitimleri yerinde inceledi.
EBEGEM’de 9 Mart Pazartesi başlayan ve 13 Mart Cuma günü son bulacak olan proje bilgilendirme eğitimine toplam 20 personel katılırken, eğitim süresince katılımcılara; “proje döngüsü, sorun ve hedef analizler, mantıksal çerçeve ve bütçe” gibi konularda Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Yardımcı Doçent Doktor Yusuf Er tarafından bilgiler veriliyor.
BAŞKAN YANILMAZ: NURİ ORHAN HOCANIN MEKÂNI CENNET OLSUN
EBEGEM güzel işler çıkarıyor diyerek sözlerine başlayan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “EBEGEM üzerinde yaklaşık 10 aydır çalıştığımız bir proje ve aday adalık sürecimizden itibaren bunun için çalışıyorduk, ancak bir parçamız koptu; Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr Nuri Orhan Hocamız hakkın rahmetine kavuştu. Bu projenin en büyük pay sahiplerinden olan ve beyin noktası Nuri Hocamız’dı, kendisine bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum, mekânı cennet olsun” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:
 “Artık EBEGEM meyvelerini vermeye başladı, hocalarımız inanıyorum ki Nuri Hocayı aratmadan bu süreci devam ettirecekler. Bugünde proje yönetim ve organizasyon eğitiminde sizlerle birlikteyiz. Elazığ’a özgün projeleri getirmeyi planlıyoruz, işimizde budur ve özellikle bu ekibin işi bu. Yapılan bir benzeri projeyi değil de bizlere özgün olan projeleri gerçekleştirelim ve Elazığ’da olan projeleri başka illerden gelip örnek alsınlar. Şahsen bizler bu şekilde bir planlamanın içerisindeyiz.” Dedi.
BAŞKAN YANILMAZ: “GURUR DUYULACAK İŞLER YAPACAĞIZ”
Konuşması içerisinde proje ve planlamanın önemi hakkında da değerlendirmeler yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “2014 yılı faaliyet planına baktığımız zaman Elazığ’a güzel hizmetler yaptığımızı gördüm, bu yeterli mi? Elbette yeterli değil. Biz şimdi 2015 yılının planlamasını yaptık, bitirdik. Şuan ise 2015 yılının Mart ayı içerisindeyiz. Zaman çabuk ilerliyor. Geriye bırakacağımız tek şey, hemşerilerimize bırakacağımız güzel hizmetlerdir. Gurur duyacağımız ve halkımızın da takdir edeceği projeleri bir bir hayata geçiriyoruz.”
BELEDİYE PERSONELİNE PROJE EĞİTİMİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malatya’da deprem!
Malatya’da deprem!
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı