Başkan Yanılmaz'dan "Anneler Günü" jesti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, eşi Nebahat Yanılmaz'la birlikte anne ve anne adaylarına jest yaptı.

Başkan Yanılmaz'dan
Başkan Yanılmaz'dan www.haberelazig.com

Belediye tarafından Öğretmen Evi önünde  stant açıldı.Açılan standa büyük ilgi gösteren anne ve anne adaylarına  Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, eşi Nebahat Yanılmaz'la birlikte karanfil ve çeşitli hediyeler verdi.

Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin  gününü kutlayan Başkan Yanılmaz,  “Yaşamımızın her anında emekleri bulunan ve hakları hiçbir zaman ödenemeyecek annelerimizin bugün değil her gün kıymetini bilmeliyiz. Annelerimizin yaşamını kolaylaştırmak, her zaman yanlarında olmak, onları sevgimizle hoş tutarak, yalnız bırakmayarak sevgi ve saygımızı göstermek hepimize düşen en büyük sorumluluk olmalıdır. Biz ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ diyen bir medeniyetin mensuplarıyız, her kadın bir annedir. Evlatlarımızı yetiştiren, büyüten, geleceğe hazırlayan, vatanını, milletini, bayrağını sevmesine vesile olan, inancı uğruna mücadele etmesine vesile olan annelerimizdir. Annelerimiz evin direğidir, ailenin vazgeçilmezidir. Geçmişte annelerimiz vatanımızın savunmasında büyük bir mücadele verdiler. 15 Temmuz'da vatanımızı milletimizi bölmek ve parçalamak isteyenlere karşı nasıl bir mücadele verdilerse bugün de annelerimiz geleceğimizin teminatıdır"dedi.

Belediyesi olarak  annelere, anne adaylarına hediyelerini takdim ettiklerini ifade eden Başkan Yanılmaz, eşininde çiçeği burnunda anneleri evinde ziyaret edip onlara “Hoş Geldin Bebek” paketlerini verdiğini kaydetti.

elazığ anneler günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malatya’da deprem!
Malatya’da deprem!
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı