Başkan Yanılmaz: “Vatandaşımızın manevi desteği bize güç katıyor”

Göreve geldiği günden itibaren şehrin kalkınması için çalıştıklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, vatandaşın duasının ve manevi desteğinin kendilerine güç kattığını söyledi..

Başkan Yanılmaz: “Vatandaşımızın manevi desteği bize güç katıyor”
Başkan Yanılmaz: “Vatandaşımızın manevi desteği bize güç katıyor”

Göreve geldiği günden itibaren şehrin kalkınması için çalıştıklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, vatandaşın duasının ve manevi desteğinin kendilerine güç kattığını söyledi.
Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ‘Birlikte Yönetim İstişare Toplantıları’ kapsamında farklı alanlarda görev yapan vatandaşlarla bir araya geldi. Spordan ulaşıma, eğitimden kültür-sanata geniş bir yelpazeden konuları değerlendirmek üzere istişare toplantısı gerçekleştirdi. Kültür Park Mamürat-ül Aziz Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, ilde görev yapan idareci ve STK temsilcilerinin yanı sıra eğitimciler, basın çalışanları, esnaf, öğrenci ve sporcular da katılarak fikir ve görüşlerini sundu.
Büyükşehir mantığıyla Elazığ’ın genelinde çalışmalar yürüttüklerini dile getiren Başkan Yanılmaz, “Bizlerin ayrım yapmak gibi bir lüksü olamaz. İnsanların dinine, diline, ırkına bakmaksızın 38 mahallemizin tamamında ihtiyaçlara göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Elazığ Belediyesi vatandaşlarımızın bize emanetidir ve bize verilen bir bütçe var. Biz bu bütçeyi kullanırken hak ve adaletten asla ödün vermiyoruz. Her bir kuruşunu harcarken tüylerimizin diken diken olması gerekir” dedi.
Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Ahmet Tevfik Ozan, belediye tarafından tamamlanan ve gerçekleştirilmesi planlanan çalışmaların karşılıklı konuşularak açıklanmasının vatandaşlar açısından daha kolay ve anlaşılabilir olacağını kaydetti.
Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mithat Ulaş ise, yapılan çalışmalara bardağın dolu tarafının düşünülerek bakılması gerektiğinin doğru olacağını kaydetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tunceli'de teröristlerin inlerine girildi
Tunceli'de teröristlerin inlerine girildi
Tır ile otobüs çarpıştı, çok sayıda yaralı var
Tır ile otobüs çarpıştı, çok sayıda yaralı var