Askeri bando bu kez onlar için çaldı

Elazığ'da Gazi Huzurevi sakinlerini ziyaret eden 8. Kolordu Komutanlığı Bando Takımı, onlar için birbirinden farklı eserler çaldı.

Askeri bando bu kez onlar için çaldı
Askeri bando bu kez onlar için çaldı www.haberelazig.com

8. Kolordu Komutanlığı Bando Takımı "18 - 24  Mart Yaşlılara Saygı Haftası" kapsamında, Gazi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan yaşlıları ziyaret edip, konser verdi. Marş, türkü ve popüler parçaların seslendirildiği konserde, huzurevi sakinleri zaman zaman duygusal zaman zaman da keyifli anlar yaşadı. Bazı yaşlılar ise askerlere sarılıp teşekkür etti.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, “Eskiden insanlar yaşlılığın pek farkına varmıyordu. Büyük aileler içerisinde onlar da barınıyordu. Ailelerin küçülmesi ve memuriyetlerin farklı illerde olmasından dolayı insanlar maalesef ömrünün son dönemlerinde çocuklarından ayrı yaşıyor. Allah devletimize zeval vermesin. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı her yere dokunuyor. Kimsesizin kimsesi konumundayız. Devletin sosyal devlet olması noktasında huzurevi ve rehabilitasyon merkezlerinde yaşlılarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Bugün de burada 8. Kolordu Komutanlığının Bando Takımı yaşlılarımızla bir araya geldi” dedi.

elazığ bando haber elazığ elazığ haber askeri bando
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı
Kredi çekeceklere müjde!
Kredi çekeceklere müjde!