Ak Parti seçime hazır

Gürgöze, “En ücra kadrolarıyla seçime hazır olan bir partiyiz” dedi.

Ak Parti seçime hazır
Ak Parti seçime hazır www.haberelazig.com

AK Parti’nin aday adaylık sürecinde Türkiye’de  çok yoğun bir  ilgiyle karşılaştığını belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, en ücra kadrolarıyla seçime hazır olan bir parti olduklarını söyledi.  

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimiyle ilgili parti binasında düzenlenen basın toplantısında bilgi verdi.

AK Parti olarak en ücra kadrolarıyla seçime hazır olduklarını vurgulayan Gürgöze, “ Seçimleri arzu etmemize rağmen her daim seçim olacakmış gibi hazır olan bir partiyiz.  Elazığ İl Teşkilatıda  buna örnek illerden bir tanesidir.  Geçmiş seçimlerde  çok önemli başarılara imza attık. Ekibimiz çok güçlü ve tecrübeli.  Bu gücümüzü ve tecrübemizi erken seçim kararı alındığından itibaren  tüm kamuoyuna göstermiş bulunuyoruz” dedi.

"24 HAZİRAN SEÇİMLERİ İÇİN HİÇ BİR ENDİŞE TAŞIMIYORUZ"

 Yarın seçim olsa tüm AK Parti ekibinin sahada olabilecek  durumda olduğunu aktaran Gürgöze, “Milletimiz,  kimlerin neye hazır olduğunu, kimlerin ülkeye hizmet etme noktasında ne tür donanıma hazır olduğunu  takdir ediyor. Takdirlerini 24 Haziran akşamı açılan sandıklarla bunun karşılığını alacağımızdan hiçbir endişe taşımıyoruz. Çünkü milletimiz her hususta kendisine hizmet etme noktasında hazırlıklı olan, teşkilatları ile halkın içinde olan  siyasetçileri çok fazla destekliyor.  AK Parti’nin sadece Elazığ’da değil,  Türkiye’de  çok yoğun bir  ilgiyle karşılaştığını görüyoruz.  Daha çok insanın AK Parti saflarında yer alıp siyaset yapması bizleri mutlu ediyor. Ülkemizde insanların AK Partiye duymuş  olduğu güven AK Parti’nin gelecek yarınlar için çok daha güçlü bir şekilde iktidara gelmesinin ve millete hizmet etmesinin gerekli olduğunu da milletimiz tarafından takdir edildiğini görüyoruz" ifadelerini kullandı.

"ÇARŞAMBA GÜNÜ TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILACAK"

Diğer siyasi partilerin bir çoğunda aday listesi oluşturmakta zorlandığına dikkat çeken Gürgöze,"Partimize her ilde listeye konulacak milletvekili sayısının birçok katından daha fazla müracaat oluyor. Buda partimizin bundan sonraki süreçlerde  de milletimiz tarafından desteklendiğine en önemli işaretlerden bir tanesidir.  Yarın akşama kadar müracaatlar mümkün. Bugün itibariyle Elazığ’dan milletvekili adayı olmak için dosya alan kişi sayısı 45’dir. Resmi müracaat ise 23’tür.   Çarşamba günü başvuran aday adayları hakkında tüm teşkilatlarımız arasında temayül yoklaması yapılacak” diyerek bilgi verdi.

Toplantıya katılan AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, yeniden milletvekili olmak  için aday adaylığını açıkladı.

ramaza gürgüze
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malatya’da deprem!
Malatya’da deprem!
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandı