5 gündür haber alınamıyor

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinden Elazığ'a geldiği öğrenilen 67 yaşındaki Orhan Taşçı’nın 5 gündür kayıp olduğu bildirildi.

5 gündür haber alınamıyor
5 gündür haber alınamıyor www.haberelazig.com

Alınan bilgiye göre, Çemişgezek ilçesi Alakuş köyünde yaşayan ve sağlık sorunları bulunan 67 yaşındaki Orhan Taşçı, 5 gün önce Elazığ'a gitti. Elazığ'a giden Taşçı'dan yakınları bir daha haber alamadı. Bunun üzerine çocukları, babalarının bulunması için hem kendi imkanları ile arama yaptı, hemde güvenlik güçlerine haber verdi.Şuana kadar bir sonuç alamayan aile, görenlerin güvenlik güçlerine haber vermesini istedi.

5 gündür kaybolan babasını arayan Aydın Taşçı, “Babam Orhan Taşçı’nın psikolojik sağlık sorunları vardır. 15 Mayıs 2018 Salı günü Elazığ’a gittiğini biliyoruz. En son yine 15 Mayıs Salı günü Elazığ Salı Pazarı tarihi kilise civarında görülmüş. Babamın bir an önce bulunması için çaba gösteriyoruz. Emniyete kayıp ilanı verdik. Babamın hayatıyla ilgili endişelerimiz artıyor. Fotoğrafta da görülen babam Orhan Taşçı’nın yerini bilen, gören ve duyanların polise haber vermesini istiyoruz" dedi.

orhan taşçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetin geçen kış dağ keçilerini de etkiliyor
Çetin geçen kış dağ keçilerini de etkiliyor
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı
Tunceli'de kar ve tipiye yakalanan 301 kişi kurtarıldı