‘25 Haziran’da Saadetli bir meclis olacak’

Saadet Partisi seçim çalışmaları kapsamında 1. Harput Caddesi ve Devlet Su İşleri 9. Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

‘25 Haziran’da Saadetli bir meclis olacak’
‘25 Haziran’da Saadetli bir meclis olacak’ www.haberelazig.com

Saadet Partisi’nde milletvekili adayları seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak 1. Harput Caddesi’ni ziyaret eden adaylar, 24 Haziran seçimlerinde partilerine destek istedi.

SADAK: “SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ SAADET PARTİSİ’NDE”

Ziyaretin ardından değerlendirmelerde bulunan Saadet Partisi 2. Sıra Milletvekili Adayı Nedim Sadak, vatandaşın birçok konudan şikayetçi olduğunu belirterek, “Esnafımız, birçok durumdan şikayetçi. Biz de anlıyoruz ki bu memleket siyaseten, ahlaken, ekonomik olarak tıkanmıştır. Bunların çözümü Saadet Partisi’nin politikalarıdır. Geldiğimiz noktaya baktığımız zaman ülke insanı ikiye bölünmüş ve ciddi manada kutuplaştırılmıştır. Ekonomik yönden baktığımız zaman 450 milyar dolara ulaşan dış borç vardır. Saadet Partisi iktidarında üretim ile ülke ekonomisi tekrar canlandırılacak. Üretimden elde ettiğimiz gelirle inşallah ülkenin borçlarını da kısa sürede ödemiş olacağız.” dedi.

Saadet Partili adaylar daha sonra DSİ 9. Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. DSİ 9. Bölge Müdürü İlker Arslan tarafından karşılanan adaylar, burada sohbet ettikten sonra diğer çalışanlarla bir araya geldi.

EMRE: “25 HAZİRAN’DA SAADET’Lİ BİR MECLİS OLACAK”

Saadet Partisi 3. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Emre ise Elazığlılardan destek istedi. Emre, açıklamasında “Bugün kamu çalışanlarının sorunlarını dinleme fırsatı bulduk. Buradan Elazığlı hemşerilerimize seslenmek istiyorum. Bu seçimin kaderi sizlerin elinde. 16 yıldır bizi bir iktidar yönetiyor. Bu iktidardan memnunsanız desteğinizi vereceksiniz. Ama biz diyoruz ki 16 yıldır memleketimizi iyi yönetemiyorlar. Ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Dolayısıyla diyoruz ki Saadet Partisi olarak mecliste yer almak istiyoruz. 25 Haziran’da Saadet Partili bir mecliste buluşacağız. İşçi memur, çiftçi, esnaf her kesim o gün de bayram edecek.” ifadelerini kullandı.

saadet partisi elazığ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3 terörist cesedi ele geçirildi
3 terörist cesedi ele geçirildi
 Öldürülen anne ve oğlu son yolculuğuna uğurlandı
Öldürülen anne ve oğlu son yolculuğuna uğurlandı