23 Haziran akşamına kadar gayretle çalışacağız

Adalet ve Kalkınma Partisi teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut 24 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

23 Haziran akşamına kadar gayretle çalışacağız
23 Haziran akşamına kadar gayretle çalışacağız www.haberelazig.com

ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Ak Parti İl Başkanlığı tarafından tertiplenen kahvaltılı programa Milletvekili Adaylarıyla birlikte katılan Milletvekili Bulut daha sonra Karakoçanlılar Derneğiyle üretim yapan bazı fabrika ve esnafları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Milletvekili Bulut ayrıca tamamlanma aşamasına gelen Şehir Hastananesinde de incelemelerde bulundu.

GEÇMİŞ SORUNLARI ÇÖZDÜK

“26.Dönemde birlikte uyumlu bir şekilde çalıştığım Milletvekili arkadaşlarım Sn. Tahir Öztürk, Sn. Ömer Serdar ve Sn. Ejder Açıkkapı’ya bir kez daha teşekkür ediyorum.” Diyen Milletvekili Bulut; “ Geçmişten günümüze sorun olarak bırakılan Şorşor Deresi, Stadyum Meselesi, Yimpaş binası, Kuzova ve Uluova Sulama projeleri bir çok katma değeri birlikte ilimize kazandırdık. Bugün seçimde olmamıza karşın hemşehrilerimiz ve siyasilerimiz karşımıza şu sorunu çözemediniz şeklinde çıkamıyorlar.” Diye konuştu.

HEDEF 5-0

Elazığ’da 5-0’lık bir sonuç için tüm teşkilatın yoğun bir şekilde  gayretle çalıştığını belirten Milletvekili Metin Bulut; “23 Haziran akşamına kadar durmadan, yorulmadan aynı tempoyla çalışacak ve Elazığ olarak yeni bir destanı hep birlikte yazacağız” Dedi

izmir jigolo
metin bulut ak parti elazığ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Genç kızın cesedi baraj gölünde bulundu
Genç kızın cesedi baraj gölünde bulundu
Pertek’te feci kaza!
Pertek’te feci kaza!